Podajnik dwuślimakowy

64 Views Comment Off
Podajnik dwuślimakowy

Podajnik dwuślimakowy

BioKraft funkcjonuje na rynku od 2013 r. Jest firmą prywatną.

Punktem przewodnim firmy są ekologiczne materiały opałowe oraz urządzenia grzewcze. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość sprzedawanych oraz produkowanych przez nas urządzeń grzewczych i materiałów opałowych. Wchodząc na rynek w świadomości dużej konkurencji nie baliśmy się zaryzykować. W naszej firmie poprzeczka podniesiona jest bardzo wysoko, dążymy do perfekcji poprzez udoskonalanie naszych produktów.

Cechuje nas niska cena, wysoka jakość oraz przyjazne i profesjonalne podejście do klienta.

Pellet był pierwszym i jedynym pomysłem na początku naszej działalności. Cieszymy się szerokim gronem zaufanych klientów. Pellet BioKraft trafia głównie na rynek Europy zachodniej oraz południowej. Najwyższą jego cechą jest uzyskanie certyfikacji ENplus A1, potwierdzający najwyższą jakość. Pellet produkowany jest z wyselekcjonowanego surowca wyłącznie drzew iglastych. Poprzez stały dostęp do jednorodnego surowca, gwarantujemy powtarzalność każdej partii produktu.

Po trzech miesiącach firmy zdecydowaliśmy się na wprowadzenie na rynek kotłów C.O. na pellet, owszem nie byliśmy pierwsi, ale jako pierwsi w produkcji i sprzedaży posiadamy kotły na pellet udoskonalone tak, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Z racji tego że myślimy o każdym posiadamy również palniki pelletowe, które pozwolą naprawić błędy przy wyborze ogrzewania olejowego jak i gazowego. Jesteśmy w stanie przerobić każdy piec. Bez większych zmian przeprowadzamy modernizację kotłowni bardzo sprawnie i bardzo szybko, pozwalając inwestorom na zmianę sposobu ogrzewania i rozpoczęcie oszczędzania. Klienci indywidualni, firmy przemysłowe, obiekty użyteczności publicznej, hotele oraz kotłownie osiedli mieszkaniowych mogą skorzystać z naszej oferty.

W ostatnim czasie poszerzyliśmy profil działalności o sprzedaż ekologicznej ściółki dla zwierząt hodowlanych – pellet ze słomy.

Posiadamy w sprzedaży tarcicę iglastą oraz liściastą.

Jak będziemy rozwijać się dalej?! Wszystko przed nami – głównym celem jest ekologia i konkurencyjna cena.

Podejmując współpracę z nami zapewniamy:

100% zadowolenia
szybką realizację zamówień

kompleksową obsługę w zakresie doradztwa oraz sprzedaży

Podajnik dwuślimakowy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

About the author

Related Articles

Archiwa